AKS یک شرکت دانش بنیانِ ترکیه انگلیسی می باشد که از سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را در زمینه ی تولید محصولات بهداشتی، درمانی و آرایشی با تمرکز بر پوست و مو، آغاز نموده است. این شرکت دارای برندهای متفاوتی است که بزرگترین و مهم ترین آن برند mineaderm می باشد.

این برند اقدام به تولید محصولات درمانی و بهداشتی پوست و مو نموده و در بسیاری از کشور ها نظیر عربستان سعودی ، مصر ، اردن ،امارات ، نیجریه ، کویت ، قرقیزستان ، لیبی ، تایلند و … نمایندگی فعال دارد و از سال ۱۳۹۶ نمایندگی انحصاری این برند را در ایران، عراق، افغانستان و کشور های حوزه خلیج فارس به گروه دیواین بیوتی واگذار نموده است.

طبق پژوهش های صورت گرفته در دهه اخیر، مردم توجه بیشتری را به مراقبت از پوست  نموده اند و حتی ضریب استفاده بانوان به این محصولات نسبت به گروه ارایشی، تفاوت چشمگیری داشته است.

ما برای اولین بار در این حوزه در ایران اقدام به راه اندازی شبکه خدمات پس از فروش نموده ایم که در آن هرگونه مشاوره به مشتریان، قبل و بعد از خرید محصول به صورت رایگان انجام می گیرد. در این راستا کارشناس اصلی شرکت به همراه تیم پزشکان همیشه در کنار شما خواهند بود که در فاز اول به صورت غیر حضوری می باشد و در آینده نزدیک با تاسیس مراکز جدید با شکلی کاملا متفاوت در خدمت شما خواهیم بود. در این مراکز آنالیز پوست و ارائه خدمات مشاوره حتی در صورت عدم خرید محصول رایگان می باشد. شروع به کار این مراکز در همین وبسایت به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

ضمنا به اطلاع ان دسته از دوستانی که تمایل به شرکت در دوره های آموزشی مراقبت پوست و زیبایی دارند می رساند که ورکشاپ ها و دوره های آموزشی در این زمینه با حضور کارشناسان این مجموعه در داخل و خارج از کشور برگزار خواهد شد که طی آن مدارک معتبر از کشور انگلستان و ترکیه به دانش پذیران اعطا می شود.

به امید دیدار شما

با هم زیباتر شویم …